Swoją drogą

Swoj drog Historia jak z filmu kt ra wydarzy a si naprawd Zabior ci w dowolne miejsce na wiecie Pod jednym warunkiem decyzj dok d chcesz lecie i po co musisz podj ju w tej chwili Ta propozycja da a pocz t

 • Title: Swoją drogą
 • Author: Tomek Michniewicz
 • ISBN: 9788375152883
 • Page: 240
 • Format: Paperback
 • Historia jak z filmu, kt ra wydarzy a si naprawd Zabior ci w dowolne miejsce na wiecie Pod jednym warunkiem decyzj , dok d chcesz lecie i po co, musisz podj ju , w tej chwili.Ta propozycja da a pocz tek trzem niezwyk ym podr om.Trzydziestolatek z korporacji uciekaj cy od codziennej rutyny do afryka skiej d ungli M oda kobieta mierz ca si ze swoimi najwi kszymiHistoria jak z filmu, kt ra wydarzy a si naprawd Zabior ci w dowolne miejsce na wiecie Pod jednym warunkiem decyzj , dok d chcesz lecie i po co, musisz podj ju , w tej chwili.Ta propozycja da a pocz tek trzem niezwyk ym podr om.Trzydziestolatek z korporacji uciekaj cy od codziennej rutyny do afryka skiej d ungli M oda kobieta mierz ca si ze swoimi najwi kszymi obawami w wiecie ortodoksyjnego islamu Dojrza y m czyzna, kt ry postanawia wreszcie odwiedzi miejsca, o jakich marzy przez czterdzie ci lat.Wyprawy na drugi koniec wiata zmusz ca tr jk do konfrontacji z w asnymi l kami, z udzeniami i szansami, kt re zmarnowali Kim b d po zako czeniu podr y Wr c do starego ycia czy p jd inn drog To jest ksi ka o podr ach i zarazem ksi ka podr , kt r ka dy prze yje inaczej.

  • [PDF] Download Ô Swoją drogą | by á Tomek Michniewicz
   240 Tomek Michniewicz
  • thumbnail Title: [PDF] Download Ô Swoją drogą | by á Tomek Michniewicz
   Posted by:Tomek Michniewicz
   Published :2020-01-13T22:46:27+00:00

  About "Tomek Michniewicz"

  1. Tomek Michniewicz

   Tomek Michniewicz Is a well-known author, some of his books are a fascination for readers like in the Swoją drogą book, this is one of the most wanted Tomek Michniewicz author readers around the world.

  454 thoughts on “Swoją drogą”

  1. pozycjeobowiazkoweNajbardziej osobista i zarazem najlepsza z dotychczasowych książek Tomka Michniewicza. Tomek jest niezwykle inteligentną osobą o otwartym umyśle. Widać to we wszystkich jego książkach i podczas spotkań autorskich. Bardzo polecam tę pozycję, zwłaszcza rozdział dotyczący Islamu.


  2. To kolejna książka tego autora, z którą miałam styczność po Samsarze. Jest kilka lat później i kilka podróży dalej. Autor wyszlifował styl reporterski, co widać szczególnie w świetnym rozdziale o Arabii Saudyjskiej; jednocześnie gubiąc po drodze przenikliwość człowieka, którego wszystko cieszy. Nie doszukuję się przyczyn, jest ich aż za wiele w bardzo osobistych opisach wtrącanych co chwilę do tekstu. Ze względu na ciekawe opisy innych kultur chętnie sięgnę po inne [...]  3. Świetna! Nie dość, że dowiedziałam się z niej wielu, naprawdę wielu i do tego naprawdę nieznanych mi rzeczy o trzech obcych dla mnie światach (za część dotyczącą Arabii Saudyjskiej szczególnie autorowi dziękuję), to jeszcze mam wrażenie nauczyłam się czegoś o naturze ludzkiej. Czegoś takiego, co pojawia się między wierszami, co autor sam w trakcie pisania (tak to widzę - takie układanie się ze wszystkim już w trakcie pisania, porządkowania wrażeń) sobie uświadamia [...]

  Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *